Webasto Thermo & Comfort Slovakia Obytné vozidlo

Mám záujem o toto vozidlo

Výrobca

Webasto Thermo & Comfort Slovakia s.r.o.

Galgovecká 3
040 11
Košice

Produkt

Optimálne podmienky v každom ročnom období.

Ľahké úžitkové vozidlá sa používajú denne a zabezpečujú, že tovar alebo ľudia bezpečne dosiahnu svoju destináciu bez ohľadu na poveternostné podmienky. Aby to bolo možné zabezpečiť, vodiči musia byť schopní spoľahnúť sa na technológiu, ktorú majú vo vozidle. Toto platí hlavne pri klimatizačných systémoch a chladeniach - pretože tieto poskytujú komfort a bezpečnosť. Webasto ponúka široký rozsah vysokovýkonných systémov, aby sa hodili pre špecializované podmienky transportu. Či už je to čerstvá produkcia, teplotne citlivé medikamenty alebo kabína vodiča pri komfortnej teplote - Máme riešenie, prispôsobené pre všetky typy vozidiel a na všetky účely.

Užite si komfort a nezávislosť

Užite si útulnosť počas svojej dovolenky. Firma Webasto zaručuje, že budete mať v kabíne teplo a budete mať teplú vodu počas svojej dobrodružnej dovolenky.
Ponúkame ideálne riešenia pre viac nezávislosti na ceste, pre všetky typy rekreačných vozidiel - od karavanov až po úplne integrované rekreačné vozidlá.

Video recenzia

Doplňujúce informácie k produktu

Perfektná teplota

Pocit 21° nie je aktuálne teplotou.
Je to možno o tom, ako dobre sa teraz cítite, hlavne pri 22,3°, ale na noc by ste preferovali teplotu 19,8°.

Ale my vieme, že všetci majú tendenciu preferovať teploty v rozsahu 20° až 23°. Preto vidíme teplotu 21°, ktorá znamená viac ako symbol. Symbol pre perfektnú pohodu. Symbol trvalej fyzickej pohody.
Nezáleží na tom, aká silná zima je vonku.

Nezávislé kúrenia Webasto poskytujú vo Vašom vozidle perfektný pocit z 21°.

Účinné viac a viac

Útulná, vyhriata kabína keď už pred začiatkom práce, čistý výhľad bez ľadu a snehu - jednoduché nastavenie a prevádzkovanie.

Pohodlie a teplo v kabíne počas prestávok a aj v noci. Riešenia kúrenia od Webasto robia Vaše vozidlo pohodlným, účinným a vhodným na zimu, úsporným spôsobom.

Žiadosť o ponuku   Webasto Thermo & Comfort Slovakia Obytné vozidlo