TECHNIA SORTIMO Dielenská prestavba

Mám záujem o toto vozidlo

Výrobca

TECHNIA, spol. s r.o.

Komárňanská cesta 72
940 01
Nové Zámky

Produkt

Regálový systém SORTIMO Globelyst prinesie do vášho úžitkového vozidla poriadok a zefektívni vašu prácu. SORTIMO Globelyst zníži čas strávený hľadaním materiálu a súčiastok. Vďaka množstvu špeciálnych systémov, zariadenie servisných a úžitkových vozidiel SORTIMO zefektívny prácu v každom odvetví podnikania. Regálový systém Globelyst je vysoko odolný a kvalitný vďaka kombinácii použitých materiálov.                                                                                                                                                                                                                                            PREČO INVESTOVAŤ DO REGÁLOV SORTIMO GLOBELYST?

Overená kvalita SORTIMO

Špeciálna kombinácia použitia vysokopevnej ocele, ľahkého hliníku a robustného plastu je zárukou vysokej odolnosti regálových systémov SORTIMO Globelyst. Všetky skelety zásuviek a vane vyrobené z vysokopevnej ocele sú práškovo povlakované, aby boli odolné voči korózii. Regálové systémy SORTIMO Globelyst jú vyrobené v Nemecku.

 

Testované CRASH testami

Záleží nám na vašej bezpečnosti. Všetky regálové systéme SORTIMO Globelyst sú pravidelne podrobované crash testom. Vystavujeme ich čelnému nárazu do steny. Pozrieť si to môžete tu.

 

Neobmedzené možnosti s príslušenstvom SORTIMO

Zariadenie úžitkových vozidiel SORTIMO Globelyst je kompatibilné so širokou paletou príslušenstva. Vďaka tomu vám prispôsobíme servisné alebo úžitkové vozidlo na mieru vašim individuálnym potrebám.

 

Individuálne riešenie na mieru

Regálové systémy SORTIMO Globelyst sú výnimočné svojou flexibilitou. Vďaka tomu vám navrhneme a poskladáme zostavu, ktorá bude spĺňať vaše individuálne potreby. Všetky komponenty systému Globelyst je možné kombinovať bez obmedzenia.

 

 

Doplnky produktu

Zakladač dokumentov
T-BOXX

Set boxov pre T-BOXX
L-BOXX
Výstrazné zariadenie
LS-BOXX mobilný

LT-BOXX
M-BOXX

Kufor kovový
Sverák

S-BOXX
Upínacie kurty

Menič napätia
Háčky

Technické údaje

Vozidlo Objem nákladového prostoru - velikost pracovního prostředí pojízdné dílny
Partner furgon L1 s výbavou AX05 / bez výbavy AX05 3,3 / 3,7 m3
Partner furgon L2 s výbavou AX05 / bez výbavy AX05 3,7 / 4,1 m3
AX05 Dvojmiestne sedadlo spolujazdca Multiflex (1+2) (+výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča bez lakťovej opierky), prepážka s otvorom na prepravu dlhých predmetov.
Hmotnosť vozidla Značne rozmanité v závislosti na úprave prestavbám a materiálu prepravovaného vo vozidle

Video recenzia

Doplňujúce informácie k produktu

AX05 - Dvojsedadlo spolujazdca Multiflex:

Dvojmiestne sedadlo spolujazdca Multiflex (1+2) (+výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča  bez lakťovej opierky),  prepážka s otvorom na prepravu dlhých predmetov.
Obsahuje otvor v prepážke (61x29 cm) a pravé krajné sedadlo  je sklopné do podlahy. To umožňuje prevoz dlhých predmetov (vo výbave je tiež
ochranný vak). Pravé krajné sedadlo možno tiež nadvihnúť a vytvoriť tak priestor na prepravu vpredu. Stredné sedadlo má úložny priestor
 

Žiadosť o ponuku   TECHNIA SORTIMO Dielenská prestavba